ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тончо Токмакчиев се радва като малко дете на модерен джип. Артистът неотдавна бе заснет на крайпътна бензиностанция, където бе паркирал лъскавото возило.
препоръчано
Докато плащаше и пазаруваше от бензиностанцията, Тончо се засече със свой фен. Двамата не пропуснаха да разиграят стария номер "Ти наляво, аз надясно", за да се разминат.
След като приключи с пазаруването, Токмакчиев отиде при колата си, внимателно я огледа, след което с усмивка на лице отпраши на път, пише ежедневник.


