BG EN

Топ дизайнер облича Стоянка за юбилея (СНИМКА)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Топ дизайнер облича Стоянка за юбилея (СНИМКА)

12367
на 28.01.2019
Топ дизайнер облича Стоянка за юбилея (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дизайнерката Евгения Борисова подготви специални тоалети за Стоянка Мутафова, с които примата на родния театър ще излезе в Зала 1 на НДК идната събота, видя ПИК. Тя ще чества своя рожден ден и 70 години на сцената.

препоръчано

"Не всеки ден човек има възможността да работи със звезди от такава величина. Горда съм, че великата Стоянка Мутафова ще посрещне своя бенефис и юбилей в моите дизайнерски решения. Винаги съм се чудела какво ли е отношението на доказани артисти към работата на дизайнерите и стилистите - днес за пореден път разбрах, че те заслужават своята звезда и слава", сподели Борисова в социалната мрежа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК