ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Акценти
Топ синоптик с ексклузивна прогноза: Капризите на март продължават - сняг и студ тази седмица, в края на месеца температурите ще стигнат 27 градуса
28531
на 08.03.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Предстоят валежи тази седмица. Това прогнозира в ефира на БНТ синоптикът Анастасия Стойчева от НИМХ. Днешният ден обаче ще бъде слънчев.
препоръчано
В комбинация със студен въздух от север-североизток валежите ще преминават в сняг. Има условия за образуване на снежна до 15-20 см. в Северна България, както и по високите полета в Западна България. На много места ще има условия за навявания и преспи.
В четвъртък до около обяд валежите ще спират, а облачността ще се разкъса. Условията в планините ще предполагат образуването на лавини, предупреди Анастасия Стойчева.
Към края на месеца ще има и повече слънце с високи за периода температури - до 27 градуса.


