BG EN

Топполитик от Австралия подаде оставка заради разхищения след полет с вертолет

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Топполитик от Австралия подаде оставка заради разхищения след полет с вертолет

6100
на 02.08.2015
Топполитик от Австралия подаде оставка заради разхищения след полет с вертолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на долната камара на парламента на Австралия Бронуин Бишоп е подала оставка поради скандал с разхищаване на бюджетни средства, съобщава BBC, цитирана от „Фокус”.
Бишоп, поддръжник на премиера Тони Абът, е похарчила 5 хиляди долара от бюджета за полет с хеликоптер до мероприятие на спонсорите на политическа кампания.
Съобщава се, че тя също така е изразходвала бюджетни средства за посещения на сватби на нейни колеги.
Премиерът Тони Абът окачестви решението на Бишоп като „правилно“.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Овните да не повишават тон, труден ден за Рибите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Овните да не повишават тон, труден ден за Рибите
ПИК TV x
Проф. Рачев пред ПИК TV: Юли идва адски горещ - възможен e воден режим в части от страната Проф. Рачев пред ПИК TV: Юли идва адски горещ - възможен e воден режим в части от страната
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента