Топясновидката Николета Йорданова: Третата световна война е факт! Революцията в Украйна ще споходи България до 1 година!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
България ще последва съдбата на Украйна и у нас до една година ще започнат същите революционни процеси. Това прогнозира ясновидката Николета Йорданова в ефира на Тв7.
"В България обаче са намесени илюминати", твърди Йорданова, според която Третата световна война е вече факт и се води на енергийно ниво. Около 200 души – масони, които имат много пари, са "лизогъзците на илюминатите" у нас.
Въпреки това, тя не смята, че правителството на Орешарски ще бъде свалено.
"Беше на косъм да стане – но не се случи", коментира Йорданова.
Астрологът Оксана Станчева очерта картината за идната година на базата на планетарната подредба. Тя подчерта отново, че първата половина на годината е по-интензивната с оглед на много ретроградни планети. Годината започна с ретроградирането на Венера, през целия февруари Меркурий също извърши своя "поход назад", а в момента – от 1 март – Марс е ретрограден. Това поражда редица обърквания в комуникацията, конфликти, неразбирателства и кара нещата да циклят.
Оксана Станчева обаче тълкува астрологичната карта на правителството като много нестабилна поради силното влияние на много планети в знака Близнаци. Тя е на мнение, че ако възникнат условия на силно социално напрежение, то може и да не издържи, тъй като няма нужния потенциал.
Ясновидката и астроложката обаче се обединиха около тезата, че съдбите на България и Украйна си приличат. И докато Йорданова прогнозира сътресения и кървави протести у нас, подобно на тези в Киев, то Станчева беше малко по-умерена в прогнозите си, но призна, че двете страни са под силно влияние на Сатурн, тъй като имат асцендент Козирог. Планетата в момента транзитира през най-интензивния знак - Скорпион и поради това много от социалните страхове излизат на повърхността.
Освен това Плутон се намира в Козирог, който пък управлява знака на Скорпиона и съответно се свързва с процесите на трансформация. Ето защо астроложката категорично твърди, че и в двете страни ще има пренареждане на властите и промени на политическо, финансово и социално ниво. Всички тези процеси ще продължат поне до 2023 г., когато Плутон ще навлезе в далеч по-леката енергия на Стрелец.


