Торино прекърши Дженоа с гол на Белоти, 15-годишно дете чудо дебютира в Серия "А"

7275
на 23.12.2016
Торино прекърши Дженоа с гол на Белоти, 15-годишно дете чудо дебютира в Серия А

Тимът на Торино победи с 1:0 у дома Дженоа в мач от междинния 18-и кръг на италианското първенство. Единственото попадение в срещата реализира Андреа Белоти в 47-ата минута. Той бе точен с удар от въздуха отблизо след центриране на Адем Ляич от фаул. За Белоти това бе гол №13 в Серия "А" този сезон. Същия брой попадения е отбелязал до момента и Един Джеко от Рома, а водач в листата с голмайсторите в шампионата дотук е Мауро Икарди от Интер с 14.

Мачът ще се запомни и с появата в игра на 15-годишния суперталант на Дженоа Пиетро Пелегри. Младият нападател, наричан от някои "новия Меси", смени в 87-ата минута Томас Ринкон.

Торино заема осмо място в класирането с 28 точки, докато "грифоните" от Генуа са на 13-а позиция с 23.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)