Тормоз за "Мис България" в Мрежата - ето как непозната я обижда заради мъжа й (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Мис България" Ваня Пенева e тормозена брутално от ревнива и напориста жена, която явно има чувства към мъжа на миската.
Красавицата, която е на почивка в Дубай, ревниво пази личния си живот в тайна. Тормозът и лошото отношение обаче я накара да покаже чатове в инстаграм, в които натрапницата предрича край на връзката с бащата на детето й и я обявява за истинска грозотия.
Пенева роди тайно Никол в началото на годината от бившия депутат Антони Тренчев, който живее с нея вече петилетка.
Момичето е първо дете и за двамата, а не по-малко щастлива от тях е и бабата Илияна Алипиева, която държи над 10 луксозни бутика у нас и облича грандами като президентшата Десислава Радева. Тренчев е съосновател и изпълнителен директор на NexoBank – първата банка за дигитални активи, пише "Хотнюз".




