ГОРЕЩО
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
Йордан Цонев начело на листата на ДПС във Велико Търново
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Известен бизнесмен от Поморие е намереният мъртъв мъж в центъра на Бургас - самоубил се е (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десният защитник на Пари Сен Жермен Серж Орие съвсем скоро ще премине в Тотнъм. Двата клуба се разбраха за трансферната цена на национала на Кот д'Ивоар, която ще е малко над 25 млн. евро. Остава да се уточнят съвсем дребни детайли преди сделката да бъде финализирана.
При "шпорите" Орие ще замести продадения на Манчестър Сити Кайл Уокър. В лондонския клуб той ще се събере с бившия си съотборник в Тулуза Муса Сисоко.
От Тотнъм се надяват Орие да получи виза за Великобритания, въпреки че бе осъден през септември м.г. на два месеца затвор заради агресия срещу полицай.
препоръчано
свързани новини
Манчестър Юнайтед е фаворит за подписа на Серж Орие
9299
на 17.07.2017
Ханзи Флик на крачка от рекорд на Гуардиола
6142
преди 6 часа
Меси разочарован от отмяната на Финалисима
5040
преди 7 часа
Юнайтед ще изкара поне 80 милиона през лятото
11571
на 14.03.2026
Обявиха голямо завръщане в Барселона
9488
на 14.03.2026


