Тотнъм разби Монако и помогна на Андерлехт

5400
на 11.12.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Тотнъм записа домакински успех с 4:1 над Монако в мач от Група „J“ на Лига Европа. Ерик Ламела вкара хеттрик за „шпорите“, разписвайки се във 2-ата, 15-ата и 37-ата минута. Стефан ел Шаарауи върна едно попадение за „монегаските“ в 61-ата минута, но Томи Керъл спря устрема на гостите с попадението си 13 минути преди края. С този успех Тотнъм събра 13 точки и спечели групата, а в същото време спря Монако от битката за класиране в следващата фаза.

„Монегастите“ останаха трети с шест точки, на четири зад Андерлехт, който се възползва от грешката на конкурента си в битката за второто място и спечели с 2:1 като домакин на Карабах. Дани Кинтана откри за гостите в 26-ата минута, но две минути по-късно Анди Нахар изравни. Стефано Окака Чука направи обрата пълен в 31-ата минута. Карабах финишира последен в групата с 4 точки.

Група "J"
Тотнъм - Монако 4:1
1:0 Ерик Ламела (2), 2:0 Ерик Ламела (15), 3:0 Ерик Ламела (38), 3:1 Стефан Ел Шаарави (61), Томи Карол (77)

Андерлехт - Карабах 2:1
0:1 Дани Кинтана (26), 1:1 Анди Нахар (28), 2:1 Стефано Окака Чука (31)

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)