Тотнъм с втора поредна загуба

5820
на 01.02.2021

Тотнъм допусна втора поредна загуба тази седмица след поражение с 0:1 срещу борещия се за оставане в елита тим на Брайтън. Преди три дни "шпорите" отстъпиха и пред шампиона Ливърпул с 1:3.

Тотнъм изигра посредствен мач без контузения си капитан и лидер Хари Кейн и заслужено си тръгнаха с поражение от крайбрежния южен град.

Гарет Бейл започна за втори път този сезон като титуляр за Тотнъм, но бе напълно обезличен и не успя да замести Кейн, а в 61-а минута бе заменен.

Играчите на Брайтън повече желаеха победата и я постигнаха след гол на Леандро Тросар в 17-а минута. Белгиецът засече топката в мрежата след поредната асистенция този сезон Паскал Грос.

Малко преди края Брайтън можеше да отбележи втори гол след контраатака, но Аарън Конъли пропусна стопроцентово положение.

Брайтън е 17-и в класирането с 21 точки, а Тотнъм остава шести с 33 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на Младост от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на "Младост" от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (НА ЖИВО)