BG EN

Точно преди мача с "армейците"! Славия привлече надежда на ЦСКА

Футбол

Точно преди мача с "армейците"! Славия привлече надежда на ЦСКА

11270
на 26.07.2016
Точно преди мача с армейците! Славия привлече надежда на ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наставникът на Славия - Александър Тарханов предприе крути мерки, относно представянето на тима си през новия сезон. Точно преди мача с "армейците", "белите" се подсилват с талант на "червените".

препоръчано

Славия привлече Марио Йорданов и Евгений Тюкалов. Двамата играят като нападатели и ще бъдат част от софийския отбор през новия сезон 2016-2017.

18-годишният Йорданов е юноша на ЦСКА и се разписа още при дебюта си за "армейците" през миналия сезон.

23-годишният Тюкалов, който е бивш юношески национал на Русия, е носил екипите на руския Амкар Перм, на естонския Инфонет, както и на португалския Униао Лейрия, пише Топспорт.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК