ГОРЕЩО
Пореден провал на Васил Терзиев с боклука в София: От юли спират да чистят голям район, кварталите може да бъдат затрупани с отпадъци
ДНЕС: Приемат окончателно мерките срещу високите цени
Случаят с черешите - ежедневната борба на нормалните българи срещу нецивилизованите
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
СУПЕР ШОУ! Караколев погна "набития“ Мирчев по жълтите павета - рожбата на партията от Крушари отказва да каже извини ли се на доставчика от "Глово“ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ужасна трагедия помрачи Великден. 22-годишен моторист от с. Оризаре загина на 19 април около 18:00 часа край несебърското село Плазовец. Той катастрофира на около километър в близост до землището на селото.
препоръчано
По неустановени до момента причини той катастрофирал с мотоциклета си „Хонда“, който е бил без регистрационни табели, съобщиха от ОД на МВР – Бургас.
свързани новини
КЪРВАВ КУРБАН: Моторист загина след зверски сблъсък край Търговище
24847
на 07.07.2019
Моторист загина на място след удар в табела край Шумен
19025
на 01.07.2019
След катастрофата 22-годишният мъж е настанен за лечение в отделение „Реанимация“ на УМБАЛ – Бургас с политравматизъм, с опасност за живота. Впоследствие той починал.
Моторист загина край Долна баня
16279
на 10.06.2019
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Моторист загина при катастрофа в Русе
58947
на 12.04.2019


