BG EN

Трагедия! 27-годишна моделка издъхна внезапно!

Бомба

Трагедия! 27-годишна моделка издъхна внезапно!

50325
на 12.12.2013
Трагедия! 27-годишна моделка издъхна внезапно!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Рак погуби македонската томподелка Малена Дивчева почина едва на 27 годишна възраст след тежко боледуване. Красавицата е била покусена от рак на гърлото, но за кратко развива и метастази по цялото тяло, информират от .Манекенката се подложила на двумесечно болнично лечение, но то не дало очаквания резултат.

препоръчано

След направените изследвания медиците установили и множество метастази, които не успели да овладеят и това коствало живота на Малена.

Дивчева има участия в множество фотосесии, ревюта и музикални клипове. Работи за битолското студио „Шанел“ в продължение на 8 години.

Моделката е от Штип и поклонението пред нея се състоя там. Припомняме, че преди два месеца градчето се прости и с друга своя знаменитост, фолк изпълнителя Дуле.

Сякаш някакво проклятие тегне над града, коментират потребители на фейсбук, mister.bg.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК