ГОРЕЩО
КОНСУЛТАЦИИТЕ ЗАПОЧВАТ! Рая Назарян отива на "Дондуков“ 2 при Илияна Йотова
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Животът днес
Трагедия: 51-годишен турист е починал от инфаркт при изкачване на Черни връх
31144
на 13.01.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
51-годишен турист е починал от инфаркт при изкачване на Черни връх, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към БЧК, цитиарни от „Фокус”.
препоръчано
Инцидентът е станал в събота.
От ПСС предупреждават, че в студеното време рискът от инфаркт се увеличава.
Отново в съботния ден екипи на Планинската спасителна служба са оказали помощ на млад мъж със счупен крак в местността Карандила край Сливен. Туристът е пострадал при подхлъзване. Акцията е продължила около два часа.
ГОЛЯМ ДЕН: Отбелязваме интересен църковен празник
15136
преди 2 часа
Ето къде остава без вода в София днес
5474
преди 2 часа
Предлагат дигитализация на етажната собственост и виртуални общи събрания
14748
преди 9 часа
Прогноза за времето през февруари: Студ и сняг в началото на месеца
15460
преди 9 часа


