ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
67-годишен ловджия от смолянското село Полковник Серафимово почина в първия ден от откриването на ловния сезон.
Както си бил на масата заедно с колеги ловджии, на Димитър Сираков внезапно му прилошало, строполил се на масата и издъхнал.
препоръчано
Той е бил на лов с колегите си и ударили едно прасе. След това си направили банкет и се случила трагедията, съобщава "Марица".
Сираков има съпруга, син и дъщеря. В селото не знаят да е боледувал.
Сградата на пожарната в Стара Загора ще бъде обновена по проект
5980
преди 3 часа
Грипът тръшва все повече ученици в Пазарджик и района
5569
преди 4 часа
Ще обявят ли грипна епидемия в Габрово
7333
преди 14 часа
НАЗДРАВЕ! Отмениха забраната за пиене на открито в Русе
13680
на 19.01.2026


