ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцката полиция съобщи, че един алпинист е загинал, а друг е леко ранен при изкачване на най-високата планина в Гърция Олимп, предаде Асошиейтед прес. Вчера следобед двамата се изкачили на около 2000 метра надморска височина на път за заслон, който се намирал малко по-високо в планината, когато се подхлъзнали и паднали в пропаст.
препоръчано
Единият алпинист, 26-годишен грък, паднал от 200 метра височина и бил в безсъзнание, когато бил открит и евакуиран с хеликоптер. Той починал, преди да бъде откаран в болница. Другият катерач, който не пропаднал толкова дълбоко, получил само леки наранявания.
свързани новини
Българин триумфира на Олимп с рекорд (СНИМКИ)
7704
на 05.07.2016
Влак отново свързва Китай и Северна Корея след 6-годишно прекъсване
2135
преди 31 минути
Тръмп обмисля да поеме контрол над Ормузкия проток
11392
преди 2 часа


