ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
44-годишна жена от село Филипово, община Банско, е издъхнала след инцидент в планината над село Кремен, съобщава "Струма.ком“.
препоръчано
Инцидентът е станал в неделя следобед.
Трима души от селото се возили на моторна шейна и се ударили в дърво. 44-годишната жена е издъхнала от тежка травма в главата, това съобщиха от болницата в Разлог.
Издирват мъжа, блъснал скиори с моторна шейна в Пирин
9123
на 08.02.2022


