BG EN

Трагедия във Видин, дядо почина след удар на пътя

Инциденти

Трагедия във Видин, дядо почина след удар на пътя

19388
на 12.05.2020
Трагедия във Видин, дядо почина след удар на пътя
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лек автомобил „Тойота Авенсис“ с видинска регистрация, управляван от 62-годишен местен жител на прав участък е блъснал пресичащ пътното платно 78-годишен пешеходец от Димово, съобщиха от  ОДМВР-Видин. 

препоръчано

Възрастният мъж бил транспортиран в болницата, където малко по-късно е починал. Оперативна група извършила оглед на местопроизшествието.

При тестване с дрегер пробата на водача не е отчела наличие на алкохол. Причината за пътнотранспортното произшествие е в процес на установяване. Разследването по случая продължава, образувано е досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Татяна Буруджиева: Случващото се около Андрей Гюров е скандал. Той си вкара автогол (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Татяна Буруджиева: Случващото се около Андрей Гюров е скандал. Той си вкара автогол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК