BG EN

ТРАГЕДИЯ: Дядо скочи от 10-ия етаж на болница в Пловдив

Инциденти

ТРАГЕДИЯ: Дядо скочи от 10-ия етаж на болница в Пловдив

19538
на 20.06.2019
ТРАГЕДИЯ: Дядо скочи от 10-ия етаж на болница в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

83-годишен мъж е скочил тази нощ от 10-ия етаж на УМБАЛ "Пловдив” (бившата Окръжна болница). Старецът е бил приет преди два дни в отделението по пулмология в същата болница, което се намира на 10-ия етаж.

препоръчано

Той е имал дихателна недостатъчност и е бил лекуван успешно. Не се е подобрявал, но не се и влошавал. Не е давал никакви признаци, че има намерения да посегне на живота си.

В 2 часа през нощта на 20 юни обаче възрастният пациент събрал багажа си и отишъ в коридора на болницата, откъдето скочил, разказва "Монитор".

Охраната на здравното заведение е подала сигнал веднага към всички специализирани институции – полиция и Съдебна медицина.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК