BG EN

ТРАГЕДИЯ: Зарязан любовник преби бившата си изгора и се обеси

Крими

ТРАГЕДИЯ: Зарязан любовник преби бившата си изгора и се обеси

8665
на 13.03.2023
ТРАГЕДИЯ: Зарязан любовник преби бившата си изгора и се обеси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

29-годишен мъж преби зверски 10 години по-възрастната си любовница, след което се обеси. Трагедията се разиграла в нощта срещу неделя във великотърновското село Пчелище.

препоръчано

39-годишната жена от няколко месеца дошла да работи като учителка и се залюбила с по-младия жител на селото. Доскоро двамата имали интимна връзка, но се разделили. Според мълвата в селото учителката хванала още по-младо гадже от селото и това вбесило приятеля й.

Мъжът отишъл в дома й, но срещата им се превърнала в чутовен скандал. Стигнало се дотам, че зарязаният любовник започнал да налага учителката с брутална жестокост.

Налагал я, докато жената не припаднала в несвят. Тогава помислил, че я е убил. Обадил се на 112, за да извика полиция. След това направил примка и се обесил.

Дошлите на място униформени се натъкнали на зловеща картина - агонизираща след побоя жена и висящ на примка млад мъж.Незабавно била извикана линейка и пострадалата учителка е откарана във Великотърновската болница с опасност за живота. Тя е с много тежки фрактури по лицевата част на черепа в резултат на многократните удари. Пациентката е приета в тежко състояние, неконтактна е и е настанена в отделението по неврохирургия.

Местните разказват, че преди да се засели в селото, била учителка във Велико Търново. Развела се и се заселила в селото, където намерила работа. Купила си и къща. Жената имала и голям син от предишния си брак, който не живеел с нея.

Данните на разследването сочат, че скандалът между любовниците е избухнал малко след 21:30 часа в събота. Хората в селото описват обесилият се млад мъж като много добър и работлив. Самоубиецът имал трима братя и две сестри и заедно с единия си брат работел в строителството. Разследването на случая е поето от окръжната прокуратура във Велико Търново.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК