ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Португалски медии съобщиха за най-малко осем загинали и десетки ранени след взрив и пожар в сграда в Северна Португалия, предаде Асошиейтед прес.
препоръчано
Според съобщенията става дума за взрив на отоплителен уред. Това е станало снощи в град Тондела, на около 250 км северно от Лисабон.
В сградата имало около 60 души, които се били събрали, за да участват в любителски турнир по карти.
По думите им хората започнали да се струпват по изходите, докато сградата се изпълвала с гъст дим.
Според някои медии става дума за взрив на отоплителен уред на газ, но според други пожарът тръгнал от камина.
свързани новини
На терминала на летището в Мумбай е избухнал пожар
8762
на 13.01.2018
Засега властите не са открити за коментар.
Компания за изкуствен интелект призова за забавяне на разработките
11964
преди 8 часа
Унгария ограничи разрешителните за наемане на работници от страни извън ЕС
10198
преди 9 часа
Папа Лъв XIV започва седемдневно посещение в Испания
8581
преди 11 часа


