BG EN

ТРАГЕДИЯ: Откриха телата на изчезналите баща и син от Казанлъшко

Акценти

ТРАГЕДИЯ: Откриха телата на изчезналите баща и син от Казанлъшко

72187
на 01.08.2021
ТРАГЕДИЯ: Откриха телата на изчезналите баща и син от Казанлъшко
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откриха труповете на 5-годишния Ангел и баща му Божидар от казанлъшкото село Копринка, които бяха в неизвестност от началото на март, съобщава Нова тв.

препоръчано

Телата на мъжа и детето са открити в автомобил, който се е намирал в един от ръкавите на язовир „Копринка”. Потъналата кола е забелязана от почиващи край водоема. Те подават сигнал до тел. 112. Екипи на полицията вадят автомобила от язовира и попадат на труповете на издирваните баща и син.

Малкият Ангел и баща му Божидар изчезнали мистериозно на 5 март. Оттогава роднините им опитваха да ги открият, но безуспешно.

„Бяхме заедно вкъщи. По едно време мъжът ми се качи в колата с малкия. Каза, че отиват до магазина. Това беше последният ми разговор с него”, разказа тогава майката на издирваното дете Джеврие.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК