BG EN

Трагедия! Пожарникар се обеси пред дома си - остави три деца сираци

Инциденти

Трагедия! Пожарникар се обеси пред дома си - остави три деца сираци

61497
на 18.11.2016
Трагедия! Пожарникар се обеси пред  дома си - остави три деца сираци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

52-годижен мъж е бил намерен обесен в Смолян, съобщи "Дарик". Д.А. е бил намерен вчера привечер пред дома си. Той работил в местната служба за Пожарна безопасност и защита на населението, като шофьор.

препоръчано

„По първоначални данни става въпрос за самоубийство, но по случая е образувано производство“, коментира директорът на ОД на МВР – Смолян старши комисар Николай Димов.

Причините на този етап се изясняват, но има няколко версии, които се коментират. 52 – годишният мъж има три деца. Днес е погребението на мъжа, в родното му село Стойките.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК