ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков: Изборите в България и Унгария си приличат - ето как
Проф. Михаил Константинов: Гласуващите в чужбина НИКАК не повлияха на изборите. За късмет, няма партия да "виси" на бариерата
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
КАКВО КАЗВА ИСТОРИЯТА: Радев изпреварва най-добрия резултат на Борисов, доближава се като мандати до Костов
Миро на Лена с покъртителни резултати - срина ППДБ в Ямбол и Бургас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима работници, които подрязвали клони на дърво, паднаха от автовишка във Видин. Сигнал за инцидент е подаден в 9.03 ч. на тел.112.
Мъжете били транспортирани във видинската болница. Там един от пострадалите мъже починал. Вторият е настанен за лечение, а третият освободен след оказана медицинска помощ, предава "Дарик".
Дежурна оперативна група от полицията е извършила оглед на местопроизшествието. Случаят е докладван в прокуратурата.
Уведомена е Инспекцията по труда. Работата на разследващите продължава в рамките на образувано досъдебно производство по описа на полицията във Видин.
препоръчано
свързани новини
Мотокар затисна работник в дърводелски цех край Благоевград
10442
на 09.03.2018
НЕЛЕПА СМЪРТ! Работник загина в Павел баня!
24875
на 21.02.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Гръмна леярна във Враца, работник изгоря като факла (СНИМКИ)
50507
на 21.02.2018
Два инцидента в завод в Ловеч! Работник загина, друг е ранен
17778
на 13.02.2018


