ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Швейцарският футболист на шампиона на Босна и Херцеговина Зрински Мостар - Карим Гадзета, се самоуби.
препоръчано
Трагедията е станала в Мостар в 2 часа тази сутрин, като Гадзета се е хвърли от апартамент на осмия етаж, в който е живял.
Швейцарският футболист премина в Зрински през това лято, като подписа договор с клуба до лятото на 2024 година. През миналия сезон той е изиграл 30 мача за Ксамакс Нюшател във втора швейцарска дивизия.
Той започва кариерата си в Сервет Женева, като е играл още за Атоал Каруж, Винтертур и Лозана. През настоящия сезон Карим Гадзета има само един мач за Зрински Мостар, след като се контузи още в началото на кампанията.


