BG EN

ТРАГЕДИЯТА В ХАСКОВО: Първо се самоубил синът. Майка му се застреляла като видяла бездиханното му тяло

Региони

ТРАГЕДИЯТА В ХАСКОВО: Първо се самоубил синът. Майка му се застреляла като видяла бездиханното му тяло

20242
на 23.01.2017
ТРАГЕДИЯТА В ХАСКОВО: Първо се самоубил синът. Майка му се застреляла като видяла бездиханното му тяло
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 38-години се самоуби с пистолет вчера в Хасково, а след това и неговата майка на 74 години, съобщава "Топ Новини", позовавайки се на полицейски източници. Двойното самоубийство е станало в дома на семейството. Първо се е самоубил синът, който е страдал от тежко психично заболяване.

препоръчано

След няколко часа по-късно в стаята влязла неговата майка и при ужасната гледка и тя решила да се самоубие.

От полицията информираха, че сигналът е постъпил на тел. 112. На пода в помещението е открит боен пистолет „Маузер”-6,35, нерегистриран в базата данни на МВР. От извършения оглед е установено, че входната врата на апартамента на улица „Враня” Хасково е била заключена от вътрешната страна и липсват следи от взлом по заключващия механизъм.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК