ГОРЕЩО
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
Инциденти
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Загиналият на Ришкия проход шофьор е 40-годишен, пътувал със семейството си
16920
на 11.06.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нова трагедия удари община Руен след катастрофата, при която тир премаза микробус в Ришкия проход. Както вече съобщихме водачът на микробуса е загинал, това е 40-годишен мъж от руенското село Планиница. Той е пътувал с брат си, своето и неговото семейства, както и с още един мъж, предаде Бургас инфо.
препоръчано
В микробуса са пътували три деца - момчета на 8 и 12 години, както и бебе на 9 месеца. 39-годишната майка на двете момчета и още една жена са в шуменската болница.
Неканен гост: Пожарникари уловиха змия в къща в Плевенско
10303
преди 1 часа
Катастрофа с моторист на АМ „Тракия“, движението е блокирано
9504
преди 3 часа
Мъж падна в шахта в София
11952
преди 3 часа
Млад шофьор помете 6-годишно дете, избяга
8921
преди 6 часа


