BG EN

Трамвай излезе от релсите, докато президентът на Полша пътуваше в него

ЧАС ПИК

Трамвай излезе от релсите, докато президентът на Полша пътуваше в него

3181
на 13.04.2015
Трамвай излезе от релсите, докато президентът на Полша пътуваше в него
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Полша Бронислав Коморовски попадна в пътнотранспортно произшествие по време на символично пътуване по трамваен маршрут в град Константинов Лодзки, съобщи вестник Wyborcza, пише "Фокус". По данни на изданието, ретро-трамваят, в който е пътувал държавният глава, е излязъл от релсите. Вестникът уточнява, че трамваят се е движил с много ниска скорост и затова при инцидента няма пострадали. Коморовски обаче е бил принуден да продължи пътуването си с друго превозно средство.

препоръчано

Самият държавен глава коментира произшествието с чувство за хумор: „Някои от нас биха могли да кажат, че това определено е провокация“, каза той. 
Засега причините за инцидента са неизвестни. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК