BG EN

ТРАНСФЕР: На "Герена“ си гарантираха бразилското крило

Футбол

ТРАНСФЕР: На "Герена“ си гарантираха бразилското крило

13526
на 12.01.2024
ТРАНСФЕР: На Герена“ си гарантираха бразилското крило
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски вече уреди заместник на Роналдо, който преминава в Ростов. Днес или най-късно утре в България ще пристигне друг бразилец, който играе като дясно крило.

препоръчано

Вече стана ясно, че това е 27-годишният Фабио Лима, който идва от второто ниво на бразилския футбол - Серия Б. Всичко около привличането му е уредено, а той остава само да мине успешно медицинските тестове.

Лично Николай Костов си е избрал новия бразилец, предпочитайки него пред португалец, който също е бил вариант.

На този етап не се знае колко още играчи ще привлекат "сините" през зимния трансферен прозорец, пише "Мач Телеграф".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК