ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тимът на "Рейсинг Пойнт" вече е започнал разговори с четирикратния световен шампион Себастиан Фетел, за да го привлече в изгряващия отбор от Формула 1 догодина, съобщава германският вестник "Билд".
препоръчано
Изданието твърди, че Фетел може да замени мексиканеца Серхио Перес в тима, който ще се преименува на "Астън Мартин" от 2021 година.
33-годишният Фетел е без отбор след края на този сезон, защото "Ферари" няма да поднови контракта му след 2020 година, уточнява БНР.
"Райсинг Пойнт" се явява последна опция за германеца, ако иска да продължи кариерата си, тъй като нито световният шампион "Мерцедес", нито бившият му тим "Ред Бул", както и "Макларън" и "Рено" имат място за него.
свързани новини
Шефът на тима на „Макларън”: Себастиан Фетел ще напусне Формула 1
21829
на 17.05.2020
Себастиан Фетел пред раздяла с "Ферари"
14292
на 12.05.2020
Шампионът Фетел отказва да подпише нов договор с орязана заплата
17275
на 22.04.2020


