ГОРЕЩО
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трансферната сага около Владимир Гаджев продължава. Националът е договорен за ФК Севастопол, където старши треньор е Ангел Червенков. Украинците предложиха за халфа 350 000 евро. От "Левски" дадоха зелена светлина за осъществяване на сделката, самият играч също е съгласен. Трансферът обаче продължава да се бави.
Според запознати забавянето на продажбата на Гаджев се дължи на мениджърски интереси. Става въпрос за прибиране на комисионна както от ФК Севастопол, така и от "Левски". "Сините" обаче били категорично против да се разделят с част от парите по продажбата на своя футболист.
препоръчано
САБЛЕН УДАР по амбициите на Левски да тръгне по пътя на ЦСКА
11790
преди 4 часа
Лудогорец със странно решение през зимната пауза
9861
преди 7 часа
ЦСКА назначи отговорник за "Армията"
9120
преди 10 часа
ИЗБУХВАНЕ: Валери Божинов разкритикува Сираков, дава акъл на Левски
18154
преди 15 часа


