BG EN

Траурна агенция от Прага ще транспортира ковчега с 23-годишния Марио

ЧАС ПИК

Траурна агенция от Прага ще транспортира ковчега с 23-годишния Марио

6813
на 15.06.2014
Траурна агенция от Прага ще транспортира ковчега с 23-годишния Марио
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Близки на загиналия 23-г. гастарбайтер Марио Мицев в началото на следващата седмица ще заминат за чешката столица Прага, пише "Струма БГ".

препоръчано

До късния следобед вчера бяха събрани близо 5000 лева, необходими за транспортирането на ковчега с тленните останки на младежа, като в тази сума са и отпуснатите 2000 лева по решение на здравната комисия към ОбС - Петрич.

Траурна агенция от Прага ще транспортира трупа на Марио до село Коларово, където ще бъде погребан.

Причината да се спрат на чешка фирма е езиковата бариера и административните проблеми, с които българска агенция по-трудно ще се справи в чужбина.

Кметът на село Коларово Атанас Гошев вчера заяви, че са се отзовали много фирми и физически лица не само от селото, но и от всички подгорски села, както и от Петрич, и са помогнали за събирането на парите.

Управникът изрази надежда, че днес ще бъде събрана и останалата сума от 1000 лева, за да може Марио да бъде погребан на родна земя.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК