BG EN

Тревогата във военно-въздушната база в Аризона се оказа лъжлива

СВЕТЪТ ДНЕС

Тревогата във военно-въздушната база в Аризона се оказа лъжлива

4107
на 23.01.2017
Тревогата във военно-въздушната база в Аризона се оказа лъжлива
Автор:   ПИК

Достъпът до „Дейвис Монтен” вече е възстановен

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тревогата, заради която бе отцепен района около американската военно-въздушна база „Дейвис Монтен” в щата Аризона на САЩ бе свалена. Оказа се, че не е имало опасна кризисна ситуация, но от ръководството на обекта не коментираха информацията за чута стрелба, съобщи представител на Пентагона пред "Фокс нюз".

препоръчано

Вероятно става дума за случайни изстрели, коментират експерти. При тази ситуация се задействаха всички мерки за сигурност и базата бе отцепена, като достъпът на външни лица бе забранен. Очаква се утре да има повече информация за причините за лъжливата тревога.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК