ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ЧАС ПИК
Тревогата остава: Приземиха се два от четирите рискови самолета, излетели от Сочи
16583
на 09.05.2016
Машините са извършили успешни кацания в Москва и Екатеринбург
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Приземиха се два от четирите самолета, за които се предполагаше, че са изгубили част от спирачната си система на летището в Сочи.
препоръчано
Машините, излетели от Сочи, са извършили успешни кацания в Москва и Екатеринбург, съобщава "Лайф.ру". Режимът на тревога обаче продължава да действа на още едно московско летище, както и на аеропорта в Тюмен.
Припомняме, че на полосата за излитане на летището в Сочи бе открита важна част от спирачната система на неизвестен засега самолет и в Русия обявиха тревога в 4 аеродрома.
свързани новини
В момента технически екипи се опитват да установят от кой точно самолет е намерената откъсната част.
Превод: ПИК
ТРАГЕДИЯ В СТАРА ПЛАННА: Жена загина на място, падайки от върха на било
13119
преди 55 минути
Смениха шефа на "Булгартрансгаз" Владимир Малинов
15195
преди 2 часа


