BG EN

Трендафил Величков: АБВ е социален коректив на правителството

Политика

Трендафил Величков: АБВ е социален коректив на правителството

4809
на 24.03.2015
Трендафил Величков: АБВ е социален коректив на правителството
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

АБВ има ролята на социален коректив на правителството. Това каза Трендафил Величков, член на изпълнителния съвет на АБВ, пише "Фокус".

препоръчано

По думите му, на 26 април, когато партията ще решава за подкрепата си към кабинета, ще се разглежда доколко АБВ изпълнява тази своя функция. 
„Ако изобщо има казус, нашият казус е дали сме полезни. В българското общество се видя и се усеща разликата от това вицепремиер да бъде Ивайло Калфин и това вицепремиер да е Симеон Дянков.

Има много неща, които могат да се желаят от настоящата коалиция, но аз си мисля, че имаме още много „грешки на растежа“, които трябва да преодолеем. Комуникацията, естествено, не е на нивото, на което ни се иска, но това е двустранен процес“, коментира още Величков.

Настоящото правителство трябва да е правителство не само на стабилна, но и на просперираща България, подчерта Трендафил Великов.

Той добави, че с подкрепата си към кабинета АБВ цели именно това и то е записано както в декларацията за подкрепа, така и в програмата на правителството

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават да замразят ли заплатите си. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават да замразят ли заплатите си. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК