Треньорът на Монтана изгуби вратаря си - Евгени Александров в болничен заради извадено рамо

13220
на 08.05.2017

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Заради извадено рамо приключи сезонът за вратаря на Монтана Евгени Александров. Стражът, който е налаган титуляр от новия треньор Атанас Атанасов, се контузи в 37 минута в мача със Славия на националния стадион "Васил Левски", след като при един въздушен двубой се сблъска с нападателя на домакините Стефан Велков.

Александров остана под рамката до края на полувремето, но след почивката бе заменен от Корин Брокс Мийд, след което линейка го откара в "Пирогов". Там потвърдиха първоначалната диагноза и му препоръчаха активна почивка.