Треньорът на "моряците": В Левски сигурно...

21077
на 26.10.2020
Треньорът на моряците: В Левски сигурно...

Треньорът на Черно море Илиан Илиев е доволен след постигнатия успех от "моряците" над Левски с 2:1 на "Герена".

"В Левски сигурно на почивката са си мислили половината, че са ни победили".

"С нашите нападатели не трябва да се притесняваме от никоя защита в България, казах им го на момчетата на полувремето".

"На нас почивките за националните отбори ни се отразиха добре, максимално ги използвахме - видяхте, че издържахме физически с 10 души", гласят част от любопитните фрази, които сподели Илиев след мача.

Черно море се поздрави със забележителен обрат в срещата.

ПИК TV: ГЕРБ пристигнаха в ЦИК за регистрация за вота, искат редовно правителство с ярки политически фигури (ВИДЕО) ПИК TV: ГЕРБ пристигнаха в ЦИК за регистрация за вота, искат редовно правителство с ярки политически фигури (ВИДЕО)