Треньорът на ЦСКА: Дербито беше...

14769
на 20.06.2020

Наставникът на ЦСКА Милош Крушчич сподели мнението си относно зрелищното равенство между "червените" и Левски - 3:3. Крушчич казва, че дербито е било в ръцете на "армейците" през първата част.

"Да можехме и да загубим мача. Това щеше да е максимално несправедливо.

Мачът се хареса на феновете. С много голове и много положения за нас. Имаше и обрати. Не бяхме добре концентрирани.

Беше мача в нашите ръце през първото полувреме. Получихме гол заради слаба комуникация.

Допуснахме два-три гола без нормална атака. Много ме е яд.

Футболистите дадоха всичко, но комуникацията липсваше. Загубата щеше да е максимално несправедлива.

Направих смени в средата. Не мога да прежаля как допуснахме головете заради слаба комуникация. Вторият гол искам да видя дали имаше фаул не съм убеден. Съперникът ни вкара два гола от стандартни положения.

Слаба комуникация на Вальо и Пацо за третия гол. Не може да вкараш гол ако няма грешки.

Соу е добър, качествен футболист. Аз не съм глупав да слагам лоши футболисти. Аз нямам дилеми ако вярвам, вярвам докрая.

Соу имаше свободен ден за рождения си ден. Той е умно момче. Аз съм ходил в Сърбия в свободния ден. Той дава всичко на тренировки.

Търсехме победата, играхме агресивно. Недоволен съм, че пуснахме три гола.

Не чакам да търся късмета, а искам да работя", каза сърбинът Милош Крушчич, цитиран от "Топспорт".

Възраждане: Въпреки натиска на Асен Василев да се свалят критериите, България ще остане извън еврозоната през 2025 г. Ще сме готови през 2043 г. (ВИДЕО) "Възраждане": Въпреки натиска на Асен Василев да се свалят критериите, България ще остане извън еврозоната през 2025 г. Ще сме готови през 2043 г. (ВИДЕО)