ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
СВЕТЪТ ДНЕС
Треска и охлаждане сред инвеститорите около гласуването във Великобритания
5529
на 24.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Индексът Никей на Токийската фондова борса се повиши умерено с 0,59% при откриването на сесията в петък. Треската сред инвеститорите, които искат да повярват в оставането на Великобритания в ЕС е в ход, но те бяха охладени малко от първите резултати в някои общини.
препоръчано
В ранната търговия, индексът Никей се сдоби с 95,52 пункта до 16 333,87 пункта, а по-широкият индекс Топикс нарасна с 0,70% (9,13 пункта) до 1307,84 пункта. Валутите не са наясно коя страна да поемат. Британският паунд, който се бе качил над 1,50 долара в края на търговията в САЩ в четвъртък, след това смени посоката си в Азия, за да падне под 1,45 долара. Другите валути също бяха разлюлени.
свързани новини
Лондонската борса очаква оставане на Великобритания в ЕС
11788
на 23.06.2016
Пожарите в Европа: Изпепелени са територии с безпрецедентни размери
13066
преди 9 часа
НЕ И В БЪЛГАРИЯ! Петролът поевтиня рязко
11797
преди 9 часа
Иран екзекутира публично чрез обесване двама протестиращи срещу правителството
10976
преди 11 часа
ЗЛОВЕЩА НАХОДКА! Разложените тела на пет новородени откри полицията във Фрнция
11100
преди 11 часа


