Баскетбол

10082
на 30.05.2017

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Лукойл Академик защити титлата си от миналия сезон и стана шампион на България по баскетбол при мъжете за трета поредна година.

Това стана факт, след като "студентите" победиха с 83:76 при визитата си на Берое и спечелиха с 3:1 срещи финалната серия в НБЛ, печелейки титла №14 за Лукойл в последните 15 години!

Тимът от Стара Загора поведе с 8:0 в първата четвърт, но гостите бързо изравниха играта. Берое имаше аванс в края на тази част - 22:18, но Лукойл взе инициативата през втория период и си осигури аванс от 16 точки на почивката, а тя нарасна и до 20 точки в началото на третата част, завършила при 68:52 за баскетболистите на Тони Дечев.

Дани Гибсън бе най-резултатен с 30 точки за победителите, а 16 точки добави Антъни Бийн, докато капитанът Асен Великов завърши двубоя с 9 точки, 7 борби и 4 асистенции.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев връчи третия мандат на ИТН - хората на Слави го върнаха на мига. Президентът: Започвам срещи с потенциалните служебни премиери (СНИМКИ) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев връчи третия мандат на ИТН - хората на Слави го върнаха на мига. Президентът: Започвам срещи с потенциалните служебни премиери (СНИМКИ)