BG EN

Трети март не може да бъде изчегъртан - 9 септември ли ще върнете в угода на всеобщата европейска болшевизация

КОМЕНТАРИ

Трети март не може да бъде изчегъртан - 9 септември ли ще върнете в угода на всеобщата европейска болшевизация

65895
на 02.03.2022
Трети март не може да бъде изчегъртан - 9 септември ли ще върнете в угода на всеобщата европейска болшевизация

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За пореден път у нас се надигат кресливи гласове за унищожаване на историята ни. Самопровъзгласили се за интелектуалци Байганьовци искат отмяната на Трети март за национален празник. Викат и се надвикват, скачат и се надскачат кой да е по-по-най-силен от другия и да изпъкне напред, за да се покаже пред нашите приятели какъв невероятен и правоверен атлантик и европеец е.

препоръчано

Точно там е жалката картинка, че този пореден удар срещу историята не е плод на анализ, а на мода. Ама да сме сложели 6 септември или 22 септември за национален празник викат, та се късат "прогресивните". Ами нали без Трети март нямаше да я има нито Независимостта на България, нито Съединението. 

Докато в света пазят и камъчетата по улиците си, когато носят исторически спомен, ние разрушаваме всичко. Настървено и със замах. 

Правели го заради Путин, заради Украйна, заради войната... Какво общо имат те с Трети март? Как се свързва Путин със загиналите войници от Руската империя за нашето освобождение? Няма връзка. Освен популистка. 

Както сме търгнали да разрушаваме паметници, добри или лоши, от историята ни, ще разрушим накрая и спомена за самите нас. А, сигурна съм, че Дядо Вазов се обръща в гроба от ужас. 

Трети март е в историята и не може да бъде изчегъртан. Да не би да искате да върнете 9 септември, за да угодите на новите болшевики, завладяващи все повече Европа? 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК