ГОРЕЩО
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
"Прогресивна България": Днес е исторически ден - ето защо (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА: Открити ли са телефонът и лаптопът на Владо Загатото
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три баби на преклонна възраст могат да отидат в затвора заради това, че са отглеждали марихуана.
препоръчано
"Тези жени не са престъпници, а жертви”, казва кметът на петричкото село Самуилово, предаде Нова телевизия.
Бабите дори не знаят какво е марихуана, камо ли да я засадят. Полицията обискира домовете им и намира по един стрък. Започват и разпитите. Осъдени са условно.
Възможно ли е те да изтърпят ефективно присъдите си заради няколко стръка коноп, докато известни дилъри на дрога от години са на свобода?
Плантация с марихуана разкриха в село Старо Железаре
14571
на 29.05.2015


