BG EN

Три катастрофи блокираха Е-79, двама са пострадали

Инциденти

Три катастрофи блокираха Е-79, двама са пострадали

16588
на 01.02.2018
Три катастрофи блокираха Е-79, двама са пострадали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко двама души са пострадали при три катастрофи, възникнали на пътя Е-79 край Мездра. В района са възникнали три катастрофи. В инцидентите са участвали общо 8 автомобила. Движението по пътя е било силно затруднено, съобщи Би Ти Ви.

препоръчано

Инцидентите са станали към 14 часа.

Първата катастрофа - микробус се удря в ТИР до село Ребърково. При инцидента няма пострадали, но в лентата в посока Враца се е образувала голяма колона от коли.

В резултата на образувалата се колона възниква и верижна катастрофа, при която един в друг се удрят три ТИР-а и камион с платформа. Вследствие на удара е постарал водача на камиона. Той е откара в болница.

Третата катастрофа е възникнала при село Лютидол. По първоначални данни при нея има пострадал човек. Достигането до мястото е затруднено, образували са се опашки от автомобили, които към 16 часа са били километрични.

В района на инцидентите има засилено полицейско присъствие.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК