BG EN

Три летища в Швеция бяха парализирани от компютърен срив

ЧАС ПИК

Три летища в Швеция бяха парализирани от компютърен срив

4091
на 20.05.2016
Три летища в Швеция бяха парализирани от компютърен срив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В четвъртък три летища в Швеция са били парализирани от компютърен срив, а властите обявиха, че причината е технически проблем, съобщава руският вестник „Аргументы и факты“, цитиран от Фокус.

препоръчано

Сривът е станал в системите на летищата „Арланда“ и „Бромма“ в Стокхолм, както и в тази на аерогарата „Ландветер“ в град Гьотеборг. За известно време полетите са били анулирани, а вече излетелите самолети са получили нареждане да се приземят. 

свързани новини

Властите увериха, че проблемът не е свързан с терористична атака и е предизвикан от техническа неизправност. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК