BG EN

Три момичета са залети с киселина в Афганистан

ЧАС ПИК

Три момичета са залети с киселина в Афганистан

12790
на 05.07.2015
Три момичета са залети с киселина в Афганистан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Три момичета на възраст от 16 до 18 годишна възраст са били залети с киселина на път за училище в афганистанския град Херат от неизвестен извършител на мотоциклет, съобщи УНИАН, предаде "Фокус".

препоръчано

Момичетата са изпратени в болница, като две от тях са в критично състояние. Според местни жители причина за нападението е това, че момичетата са ходели на училище.

До 2001 г., когато режимът на талибаните в страната падна, жените нямаха право на образование.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК