"Трилър" във Висшата лига! Обрат на Ливърпул води до "ДА" за легенди на Ман Юнайтед?

19431
на 01.10.2016
Трилър във Висшата лига! Обрат на Ливърпул води до ДА за легенди на Ман Юнайтед?

Ливърпул се наложи над Суонзи с 2:1 на "Либърти Стейдиъм" в Уелс в двубой от седми кръг на Висшата лига.

Домакините регистрират колебливи резултати и за мениджъра на "лебедите" Франческо Гуидолин това бе може би последен шанс да запази работата си в тима. Суонзи обаче загуби срещата и италианецът се очаква да отстъпи мястото си в клуба на Райън Гигс.

Легендата на Манчестър Юнайтед вече преговаря с ръководството на Суонзи и има готовност да застане на кормилото на отбора. Негови асистенти ще бъдат бившите му съотборници Пол Скоулс и Ники Бът.

Суонзи поведе с гол на Лерой Фер в 8-ата минута, но Ливърпул направи пълен обрат - Роберто Фирмино възстанови равенството в 54-ата минута, а в 84-ата Джеймс Милнър от дузпа стана автор на победното попадение.

Мърсисайдци са на второ място в класирането с 16 точки, а Суонзи са на 17-о с четири пункта.

Така победата на Ливърпул във въпросния мач може да помогне на легенди на Манчестър Юнайтед да започнат ключова кариера като треньори с важни роли в тим от ВЛ? Както е известно, съперничеството между Пуул и Юнайтед е голямо. Но днешната победа на мърсисайдци може да донесе щастие на Гигс, Скоулс и Бът!?

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)