ГОРЕЩО
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Директорът на пловдивската полиция обикаля секциите в района и дава нареждания (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борис Ангелов с безпощаден коментар за неочакваните обрати на вота (НА ЖИВО)
Калин Стоянов: Гласувах за хората и за България!
ПИК TV! Бойко Борисов гласува с хартиена бюлетина: ГЕРБ няма да участва в коалиции (ВИДЕО)
РЕШАВАЩ ДЕН: Бояна Бозаджиева пред ПИК TV: Дефектите в машините хвърлят съмнение върху вота. Надявам се да имаме един "скучен" парламент (ОБНОВЕНА)
ЧАС ПИК
Трима бойци от украински спецбатальон загинали в битка за село в Луганска област
4716
на 16.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима бойци от украинския спецбатальон "Чернигов" са загинали в неделя при сражения със сепаратистите за село в Луганската област, предаде РИА Новости, позовавайки се на информация от Министерството на вътрешните работи на Украйна, пише „Фокус”. Още петима членове на силите за сигурност са били ранени.
Според Киев, при престрелките проруските бойци са били отблъснати и също са понесли загуби. Боят е започнал, когато сепаратисти са опитали да проникнат на територията на селището, което се контролира от украинските сили.
препоръчано


