ГОРЕЩО
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три жертви на инфаркт бяха регистрирани днес в Спешния център в Благоевград, съобщава struma.bg.
препоръчано
Рано сутринта покосен от инфаркт, до пристигането на екип на центъра издъхнал 60 годишният Григор П., който живее на улица "Полк. Димов" в Благоевград.
Час по-късно мъртъв в дома си е открит 47-годишен благоевградчанин, а сигналът е от улица "Асен Йотов" в областния център. Третата жертва на инфаркта е от квартал "Струмско". Там 65-годишна жена издъхна за броени минути малко след 14 часа.
Първият случай бе около 6.30 часа, казаха медиците. За по малко от 8 часа инфарктът уби 3-ма. Преди няколко седмици отново бе регистриран бум, само за събота и неделя инфаркт уби 8 от Пиринско.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вдигнаха "Спартан"-а за донорска ситуация
13891
преди 3 часа
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
46909
преди 10 часа
Българският лекарски съюз се обяви против двойния стандарт в здравеопазването
31702
на 17.12.2025


