BG EN

Трима загинали и 18 ранени след руска въздушна атака по Днипро

Европа

Трима загинали и 18 ранени след руска въздушна атака по Днипро

10217
на 03.07.2024
Трима загинали и 18 ранени след руска въздушна атака по Днипро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима души загинаха, а 18 са ранени, след руска атака с дронове и ракети по украинския град Днипро, предаде АФП.

препоръчано

"Врагът продължава с коварните атаки. Той изпрати ракети и атакуващи безпилотни летателни апарати. За съжаление, това не остана без последствия. Трима души бяха убити, а 18 души бяха ранени“, написа губернаторът на областта Сергий Лисак в социалната мрежа Х. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК