ГОРЕЩО
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
Силистра избра десетте най-добри спортисти за 2025 година (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА! И Апелативният съд в София каза тежката си дума за легитимността на Сарафов като главен прокурор
ПОЗОР! Иво Мирчев прецакал бъдещ шампион и математик за да набута децата си незаконно в детската градина
ПЪРВО В ПИК TV! Йордан Цонев от ДПС-Ново начало към Радев: Животът на този парламент приключи. Надявам се, че ще се включите в... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима са кандидатите за кмет на село Софрониево, Община Мизия на предстоящите избори, които ще се проведат на 13 март. Това каза Фокус Магдалена Божкова, председател на Общинската избирателна комисия в Мизия.
препоръчано
Тримата кандидати са Теменужка Желязкова от ПП „Движение за радикална промяна – Българската пролет“, Павко Маринов от НДСВ и Демира Димитрова от ГЕРБ.
Три избирателни секции са сформирани в село Софрониево за изборите, като една от секциите е подвижна за хора с увреждания. До тези избори се стигна след като на местните избори през октомври миналата година двама от кандидатите Теменужка Желязкова и Павко Маринов получиха равен брой гласове.
Силистра избра десетте най-добри спортисти за 2025 година (СНИМКИ)
3291
преди 36 минути
Преустановено е движението на камиони през „Кулата-Промахон“
4458
преди 1 часа
Кюстендил светна с нови LED лампи
13257
преди 15 часа
Родопската теснолинейка е с ново разписание
8943
преди 17 часа


